Mājas lapu izstrāde

Mājas lapa ir uzņēmuma galvenā vizītkarte. Tā kalpo ne tikai par informācijas avotu, bet arī vizuāli pastāsta, kas Jūs esat. Tieši tādēļ mēs parūpēsimies, lai mājas lapas dizains būtu pievilcīgs un izstrādāts atbilstoši Jūsu uzņēmuma tēlam, kā arī, lai lapas funkcionalitāte būtu piemērota Jūsu darbības sfērai. Apvienojot abas šīs lietas, Jūs atstāsiet pareizo iespaidu uz apkārtējo pasauli.

Mēs piedāvājam izstrādāt individuālo dizainu vai sagatavot vairākas augstas kvalitātes dizaina projektus, no kuriem, tad varēsiet izvēlēties sev vispiemērotāko. Unikālam dizainam nepieciešams arī stratēģisks redzējums, tādēļ mēs nodrošinām responsīvas mājas lapas izstrādi, kas pielāgojas ikvienam ierīces ekrānam. Mums, tā pat kā Jums ir svarīgi, lai izstrādātā mājas lapa ir pievilcīga, ērti pārvaldāma un viegli optimizējama.

Interneta veikals ir efektīvs ierocis, kā nodrošināt veiksmīgu Jūsu biznesa darbību. Tam jābūt ērti lietojamam no administrēšanas viedokļa, gan arī viegli pārvaldāmam un pārskatāmam no potenciālā pircēja puses.

Mēs parūpēsimies, lai Jūsu interneta veikals strādātu ātri, bez sarežģījumiem, nodrošinātu ērtu preču ievadi, būtu viegli saprotama maksājumu sistēma un pats galvenais – izstrādāts ar pievilcīgu dizainu.

Pateicoties mūsu speciālistu profesionalitātei un pieredzei, mēs palīdzēsim Jums izveidot jebkuras sarežģītības interneta veikalu. Tas būs mūsdienīgs interneta veikals, kas piemērots jebkādu preču un pakalpojumu tirdzniecībai, iepriecinot Jūsu klientus ar ērtu un baudāmu iepirkšanos!

Lai uzlabotu mājas lapas vai interneta veikala darbību, Jums būs nepieciešams SEO jeb interneta meklētāju optimizācija. SEO optimizācija ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu no mūsdienu mārketinga stratēģijas. Optimizējot mājas lapas saturu un atslēgas vārdus, Jūs nodrošinat efektīvu potenciālo klientu uzrunāšanu populārākajos interneta meklētājos – Google, Bing, Yahoo un Yandex.

SEO optimizācija ir investīcija Jūsu uzņēmuma attīstībai!

CENAS

img

Mājas lapu izstrāde

Kvalitatīvas, profesionālas un ērti lietojamas mājas lapas cena ir atkarīga no tā, cik daudz darba un laika nepieciešams ieguldīt tās izstrādāšanā. Standarta mājas lapas cena ir sākot no 300 EUR, un izstrādes laiks ir no 2 nedēļām.

Šajā pakalpojumā ietilpst:

 • profesionāls mājas lapas dizains
 • satura vadības sistēma (CMS)
 • kontaktu forma
 • foto galerija
 • apmeklējumu statistika
 • dažādas sarežģītības funkcionalitātes izstrāde
 • konfigurēšana/publicēšana Jūsu serverī
img

Interneta veikali un e-komercijas risinājumi

Izmantojot interneta veikalu dzineju (magento, prestashop, opencart, woocommerce), tā ļaus Jums organizēt pārdošanu caur internetu un paplašināt realizācijas tirgu precēm. Šādā lapā ir iespējams gan iegūt detalizētu aprakstu par precēm un pakalpojumiem, gan arī veikt pasūtījumu. Interneta veikala lapas cena ir sākot no 600 EUR, un tā izstrādes laiks ir no 2 nedēļām.

Šajā pakalpojumā ietilpst:

 • satura vadības sistēma (CMS)
 • dažādas sarežģītības funkcionalitātes izstrāde, piemēram – produktu imports no vairākiem piegādātājiem (piedāvājot vairākus risinājumus, tajā skaitā xml failu importu)
 • profesionāls mājas lapas dizains (unikāli izstrādāts vai sagatave)
 • apmeklējumu statistika
 • preču katalogs un preču filtrēšana
 • maksājumu sistēmas integrācija
 • Salidzini.lv un Kurpirkt.lv produktu eksportēšana
img

Mājas lapu efektivitātes analīze

Lai mājas lapa veiksmīgi darbotos un lai tā būtu augstākā pozīcijā Google meklētājā, iesakām izmantot arī mājas lapu efektivitātes analīzi. Piedāvājam tehnisko un veiktspējas auditu mājas lapas darbības uzlabošanai, kas palīdzēs noskaidrot, kāpēc mājas lapa lēni darbojas, vai mājas lapas kods ir atbilstošs standartiem, vai pastāv kādi drošības riski, kā arī palīdzēs noskaidrot jebkurus citus mājas lapas drošības traucējumus. Mājas lapas efektivitātes analīzes izpildes laiks no 2 darba dienām.

Hostinga un uzturēšanas pakalpojumi

Piedāvājam izvietot Jūsu mājas lapu uz mūsu servera, izanalizējot un nodrošinot visoptimālāko risinājumu.

 • Mājas lapu hostings + 5 e-pasti cena – 3,50 EUR/mēnesī
 • Virtuālā Privātā Servera (VPS) cena – no 30 EUR/mēnesī.

Atšķirībā no koplietotā mājas lapu hostinga, kur dažādu klientu vietnes tiek hostētas vienā serverī, VPS hostings nodrošina individuālu administratora pieeju caur izdalītu kanālu. Mājas lapu hostings ir aprīkots ar datu rezerves kopēšanu un tiek nodrošināts atbilstoši pasaulē atzītām drošības procedūrām, bet VPS tiek hostēti īpaši izdalītā virtuālajā servera vidē, to neietekmē citu klientu vietnes un tā skaitļošanas jaudu ir iespējams ātri mainīt. Izvēloties pareizo hostinga pakalpojumu, tas ne tikai ievērojami palielina vietnes ielādēs ātrumu un atsaucību, bet arī uzlabos SEO.