Mājas lapu izstrāde

Mājas lapa ir svarīgākā komunikācijas platforma, kas palīdz Jūsu uzņēmumam sasniegt savus mērķus. Tai ir jābūt ne tikai informatīvai, bet arī pievilcīgai un atspoguļot uzņēmuma personību. Tādēļ mēs vēlētos piedāvāt Jums mājas lapas dizaina pakalpojumus, kas būs atbilstoši mērķiem un vēlmēm.

Mēs spējam izstrādāt individuālu dizainu, kas būs piemērots Jūsu uzņēmuma tēlam un vēlmēm, vai arī piedāvāt vairākus augstas kvalitātes dizaina projektus, no kuriem varēsiet izvēlēties to, kas vislabāk atbilst Jūsu prasībām. Ne tikai dizains, bet arī responsīvas mājas lapas izstrāde ir būtiska, lai Jūsu tīmekļa vietne būtu pieejama un skaisti izskatītos uz jebkuras ierīces ekrāna.

Mums ir galvenokārt svarīgi, lai Jūsu mājas lapa būtu viegli pārvaldāma un viegli optimizējama, bet arī vizuāli pievilcīga un mērķtiecīga. Kontaktējieties ar mums, lai diskutētu par Jūsu mājas lapas dizainu un tās attīstību.

Interneta veikals ir efektīvs instruments, lai nodrošinātu veiksmīgu biznesa darbību. Tas jāizstrādā tā, lai būtu ērti lietojams un pārvaldāms gan no administrēšanas viedokļa, gan arī no potenciālā pircēja perspektīvas. Labākais veids, kā to panākt, ir izveidot mūsdienīgu interneta veikalu ar pievilcīgu dizainu, kas nodrošina ērtu preču ievadi un saprotamu maksājumu sistēmu.

Mūsu speciālisti ar lielu pieredzi un profesionalitāti palīdzēs Jums izveidot jebkuras sarežģītības interneta veikalu, kas piemērots jebkādu preču un pakalpojumu tirdzniecībai un iepriecinās Jūsu klientus ar ērtu un patīkamu iepirkšanos.

SEO optimizācija ir svarīga, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas vai interneta veikala darbību. Tas ir neatņemams elements no mūsdienu mārketinga stratēģijām. Optimizējot mājas lapas saturu un atslēgas vārdus, Jūs nodrošināt efektīvu mērķauditorijas pievēršanu populārākajos interneta meklētājos – Google, Bing, Yahoo un Yandex.

SEO optimizācija ir investīcija Jūsu uzņēmuma attīstībai un būtisks elements Jūsu digitālo mārketinga stratēģijai

PAKALPOJUMI

img

Mājas lapu izstrāde

Lai izveidotu kvalitatīvu, profesionālu un viegli pielāgojamu mājas lapu, ir jāiegulda ievērojams darbs un laiks. Tomēr, cik tieši tas izmaksās, atkarīgs no tā, cik apjomīga būs izstrādes process. Parasti standarta mājas lapas izstrādes laiks apmēram 2 nedēļas. Ir svarīgi atcerēties, ka optimālas cenas un kvalitātes atbilstība ir atkarīga ne tikai no pašas izstrādes, bet arī no tai nepieciešamajiem resursiem un īpašajiem pieprasījumiem.

Šajā pakalpojumā ietilpst:

 • profesionāls mājas lapas dizains
 • satura vadības sistēma (CMS)
 • kontaktu forma
 • foto galerija
 • apmeklējumu statistika
 • dažādas sarežģītības funkcionalitātes izstrāde
 • konfigurēšana/publicēšana Jūsu serverī
img

Interneta veikali un e-komercijas risinājumi

Izmantojot internetveikalu dzineju, piemēram, Magento, PrestaShop, OpenCart vai WooComerce, Jūs varat organizēt preču realizāciju tiešsaistē un paplašināt savu pārdošanas tirgu. Šāds veikals piedāvā detalizētu aprakstu par precēm un pakalpojumiem, un ļauj viegli veikt pasūtījumus.

Šajā pakalpojumā ietilpst:

 • satura vadības sistēma (CMS)
 • dažādas sarežģītības funkcionalitātes izstrāde, piemēram – produktu imports no vairākiem piegādātājiem (piedāvājot vairākus risinājumus, tajā skaitā xml failu importu)
 • profesionāls mājas lapas dizains (unikāli izstrādāts vai sagatave)
 • apmeklējumu statistika
 • preču katalogs un preču filtrēšana
 • maksājumu sistēmas integrācija
 • Salidzini.lv un Kurpirkt.lv produktu eksportēšana
img

Mājas lapu efektivitātes analīze

Šobrīd, lai mājas lapa izceltos no citām un atrastos augstākajā pozīcijā Google meklētājā, ir jāapvieno dažādi risinājumi, viens no tiem ir mājas lapas efektivitātes analīze. Lai jūsu mājas lapa būtu ātrāka un drošāka, sniedzam iespēju izmantot tehnisko un veiktspējas auditu. Tas palīdzēs identificēt, kāpēc jūsu mājas lapa strādā lēni, vai tās kods ir saderīgs ar standartiem un, protams, tiks izvērtēti visi riski saistībā ar mājas lapas drošību.

Hostinga un uzturēšanas pakalpojumi

Piedāvājam izvietot Jūsu mājas lapu uz mūsu servera, izanalizējot un nodrošinot visoptimālāko risinājumu.

 • Mājas lapu hostings + 5 e-pasti cena – 3,50 EUR/mēnesī
 • Virtuālā Privātā Servera (VPS) cena – no 30 EUR/mēnesī.

Hostinga pakalpojums ir būtiska nepieciešamība jebkurai mājaslapai. Lai gan pastāv dažādi hostinga risinājumi, ir svarīgi izvēlēties piemērotu pakalpojumu, kas nodrošina efektivitāti un drošību. VPS hostinga pakalpojumi ir viens no efektīviem risinājumiem, kas nodrošina individuālu administratora pieeju. Tas nozīmē, ka jūsu vietne ir hostēta ārpus citu klientu vienuviet, kas nodrošina papildu drošības līmeni un uzlabo vietnes atsaucību un ātrdarbību. Ja jūsu vietnei ir liels apmeklētības apjoms, tad šis risinājums ir īpaši svarīgs. VPS hostinga pakalpojumi ļauj pielāgot resursus, lai nodrošinātu maksimālu vietnes darbības efektivitāti. Tomēr, izvēloties hostinga pakalpojumu, ir nepieciešami iepazīties ar piedāvājumiem un izvēlēties to, kas atbilst jūsu konkrētām vajadzībām, neatkarīgi no tā, vai jums ir maza mājaslapa vai liels e-komercijas projekts.